Infrazářiče & podlahová topení


Společnost SOLAMAGIC, GmbH v Zeulenroda/Thuringen, je od roku 1991 stabilně rostoucím středně velkým podnikem. Produkty značky Solamagic se vyznačují kreativním designem, technickou vyspělostí a spolehlivostí. Náš sortiment si díky mnohostranému využití, kvalitnímu provedení a bezpečnosti získává stále víc spokojených zákazníků.Know-Hov značky SOLAMAGIC má v oblasti svítidel a vytápěcí techniky vedoucí postavení na trhu! Středobodem našeho zájmu jsou potřeby našeho zákazníka. Vsázíme na kvalitu označenou "Made in Germany". Solamagic dodává teplo a zvyšuje kvalitu života v mnoho exteriérech a interiérech! Naše sálavé ifraohřívače přesvědčí dobrou průmyslovou funkčností, náročným designem a dlouhou životností. Nechte se přesvědčit a povyšte pocit z tepla na emocionální zážitek.


Použití

Infrazářiče značky Solamagic lze využít jako doplňkové vytápění v koupelně, topení na terase, vytápění hal a kostelůKomfort a zdraví

Sálavé teplo z infraohřívačů SOLAMAGIC odpovídá spektru slunce. Díky tomu Vám zabezpečí dokonalou tepelnou pohodu. Infrazáření je navíc připisován terapeutický účinek.

Atraktivnost

Infraohřívače SOLAMAGIC mají pěkná nadčasový design, díky kterému jsou aplikovatelné do každého prostředí. Naše infrazářiče si navíc za příplatek dopřát v jakémkoli odstánu RAL barev.

Flexibilní

Produkty SOLAMAGIC mají nenáročnou instalaci, můžete si je osadit na stěnu, strop nebo jako stativ. Jsou použitelné v interiéru
a exteriéru. Díky nízké hmotnosti jsou lehce přemístitelné.

Efektivní

Efektivní infrazářiče SOLAMAGIC ohřívají přímo lidí bez média. Vyznačují se vysokou efektivitou výroby a distribuce tepla, za co vděčí Phillips HeLen zářivkám v kombinaci s dvojitým reflektorem SOLAMGIC. Dopřejí vám tepelnou pohodu tam kde jí potřebujete a kdy jí potřebujete. Energetické úspory tak dosahují řádově desítky procent.

ODOLNOST

Produkty SOLAMAGIC jsou vyrobeny z nerezavějících materiálů odolných proti vlhkosti a chladu. Ověřené i v extrémních skandinávských podmínkách.

Čisté

Infrazářiče SOLAMAGIC neprodukují žádné spaliny či CO2. Jejich provoz nezpůsobuje znečištění, prašnost ani hluk.

Rychlé

Produkty SOLAMAGIC nemají nahřívací fázi. Efektivně sálají teplo od první sekundy od jejich zapnutí

Bezpečné

Infrazářiče SOLAMAGIC mají vysokou ochranu proti stříkající vodě IP24-65. Jsou vyrobené z nerezivějících materiálů. Naše infrazářiče disponují speciální izolací, která vás chrání před popálením. Mřížka z ušlechtilé oceli brání dotyku vytápěcího elementu. Model S1 má navíc svítivost ztlumitelnost až o 92 procent.

Regulovatelné

K infrazářiči SOLAMAGIC si můžete například přikoupit regulátory výkonu, díky kterým si můžete regulovat intenzitu podle aktuálních potřeb (DIMM MODUL) – další prostor pro úsporu energie.

Dlouhá životnost

Infrazářiče SOLAMAGIC mají díky zářivkám Phillips HeLen dlouhou životnost- víc než 5000 hodinNaše firma a Projekce

V případě Vašeho zájmu Vám spočítáme nejvýhodnější variantu, případně zpracujeme kompletní návrh na Váš projekt. Samozřejmostí je montáž včetně elektroinstalace a záruční i pozáruční servis.


Solamagic S 500 Solamagic S +eco Solamagic S 1000
500 Watt 1400 a 2000 Watt 1000 Watt
Cena od 5949,- Cena od 7049,- Cena od 7149,- 
     
Solamagic S1 Solamagic S2 a Solamagic S3 Solamagic All in One
1400 nebo 2000 Watt 2500 Watt 1400 Watt
Cena od 9149,- Cena od 9149,- Cena na dotaz

Uvedené ceny bez DPH

Sdílejte nás
Kontakty

+420 737 821 861
+420 553 038 491
info@kawadelektro.cz

Nemocniční 2902/13
702 00 Ostrava

© 2015 Všechna práva vyhrazena