Kamerové systémy

Kamerové systémy Dahua

Pokud chcete mít svůj majetek pod vizuální kontrolou odkudkoli, kamerové systémy jsou tady pro vás.

Nabízíme odborné poradenství, návrh a montáž kamerového systému. Naší hlavní prioritou je osobní přístup ke každému zákazníkovi, poznání jeho potřeb a vytvoření přesného, spolehlivého a nepřekonatelného kamerového systému ke kompletnímu zabezpečení majetku.

Kamerový systém se záznamem na HDD a s možností dálkově sledovat daný objekt živě i ze záznamu. Nahrávání může být stálé i s detekcí pohybu v rozlišení 1,3 – 5 Mpix (full HD). Sledování je možné na PC i mobilním telefonu.

K čemu se dá kamerový systém využít?

V první řadě k ochraně majetku a zajištění bezpečnosti – nikdo nejde krást tam, kde jsou kamery. A v případě, že se něco přece jen stane, je k dispozici vizuální materiál.
Dále se kamerové systémy využívají ke sledování meteorologické nebo dopravní situace.

Video analytické funkce

Kamerové systémy umožňují v poslední době využívat spoustu nových inteligentních funkcí, které přispívají k bezpečnosti, zjednodušují práci operátorům kamerových systémů v monitorovacích centrech, nebo jsou využívány pro marketingové účely ke shromažďování dat. Hodně používané je rozpoznání SPZ, kde lze v návaznosti na uživatelsky vytvořenou databázi povolit, nebo zakázat vjezd, spočítat parkovné apod. Mohou to být různé bezpečnostní funkce – překročení linie, vstupu / opuštění určité oblasti, detekce odstraněného objektu, detekce opuštěného zavazadla, detekce podezřelého chování, detekce nebo rozpoznání obličeje atd. Potom jsou zde funkce pro analýzu dat například pro obchody, jako je detekce počtu průchodů, nebo detekce počtu lidí. V závislosti na požadavcích uživatelů kamerových systémů, těchto funkcí stále přibývá. kamerové systémy jsou tady pro vás.

Kontrola špatného parkování.

Co vše může kamera umět?